تحقیق درمورد کارکرد دستی میز شاخص

تحقیق درمورد کارکرد دستی میز شاخص

دسته بندی:

قیمت: 5350 تومان

تعداد نمایش: 92 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۱۶ آذر ۱۳۹۶

به روز رسانی در: ۱۶ آذر ۱۳۹۶

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

5350 تومان – خرید

تحقیق درمورد کارکرد دستی میز شاخص

کارکر
قسمتی از متن …
کارکر
به نام خدا

کارکرد دستی میز شاخص

سلکتور میز شاخص ۶ ( شکل ۵۰۳ ) در موقعیت ۱ و سلکتور واحد دریل (نور اخکاری) ۵ ( شکل ۵۰۳ ) در موقعیت ۱ قرار می گیرد .

میز شاخص و واحد سوراخ کاری می توانند هم زمان و به طریق دستی کار کنند .

واحد سوراخ کاری بر طبق دستور العمل های ارائه شده در « عملکرد دستی واحد
سوراخ کاری » دراین فصل کار می کند .

موقعیت استارت میز شاخص جایگاه صفر است که می توان آن را با به کار انداختن تکمه فشاری ۱۴ ( شکل ۵۰۳) چک کرد . در صورتی که میز در جایگاه آغازی نباشد هنگامی که تکمه فشاری وارد عمل می شود به طور خودکار به موقعیت خود باز می گردد . این جایگاه ( موقعیت ۰ ) با علامت ۰ که روی صفحه میز چاپ شده است مشخص می شود این علامت باید در جهت فلشی قرار بگیرد که در لبه محافظ تراشه قرار دارد .

با استفاده از تکمه فشاری ۱۳ ( شکل ۵۰۳) میز شاخص را می توان در هر نقطه مطلوب در محدوده ای که تقسیم بندی صفحه اجازه می دهد حتی بدون از پیش تنظیم کردن تعداد تقسیمات قرار داد .

به منظور چک کردن یک تقسیم بندی از پیش تنظیم شده لازم است سلکتور میز شاخص ۶ ( شکل ۵۰۳) در موقعیت ۲ و ۳ یا ۴ و سلکتور ۵ ( شکل ۵۰۳ ) در موقعیت ۱ قرار گیرد ، حرکت رو به جلوی دریل باید متوقف شود .

در این حالت میز شاخص با تکمه فشاری ۱۷ « استارت » به کار می افتد . ( شکل ۵۰۳ ) در این هنگام میز شاخص به تقسیم بندی پیش از تنظیم حرکت می کند . سپس میله گردان به وسیله دست به سمت پایین حرکت می کند و در نتیجه لیمیت سوئیچ  از استاپ B می گذرد ، سپس میله گردان به موقعیت بالاتر سابق خود باز می گردد . در این حالت است که میز شاخص به موقعیت جدیدی شاخص گذاری می شود . هنگامی که میز شاخص در موقعیت صفر قرارمی گیرد سیگنال جدیدی باید توسط تکمه فشاری ۱۷ « استارت » تولید شود . ( شکل ۵۰۳) این امکان زمانی ایجاد می شود که سلکتور ۶ میز شاخص (شکل ۵۰۳) در موقعیت ۲ و ۳ قرار گرفته باشد . زمانی که سلکتور در موقعیت ۴ قرار دارد ( عملکرد مداوم ) سیکل بدون وقفه انجام می شود تا اینکه میز شاخص به موقعیت صفر خود باز می گردد .

C : عملکرد اتوماتیک واحد سوراخ کاری ( دریل )

سلکتور واحد سوراخ کاری ۵ ( شکل ۵۰۳) در موقعیت ۲ قرار می گیرد . سلکتور میز شاخص ۶ (شکل ۵۰۳) درموقعیت ۰ و سلکتور پروگرم ۲ به طور اختیاری بسته به نوع ف
با تشکر
کارکر
فنی و مهندسی

تعداد صفحات: ۱۶

کارکر

پاسخ دهید