تحقیق درمورد نرم افزار Virtual pc

تحقیق درمورد نرم افزار Virtual pc

دسته بندی:

قیمت: 5000 تومان

تعداد نمایش: 68 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۶

به روز رسانی در: ۲۴ آذر ۱۳۹۶

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

5000 تومان – خرید

تحقیق درمورد نرم افزار Virtual pc

نرم ا
قسمتی از متن …
نرم ا
مقدمه: کامپیوتر مجازی اصولاً به کامپیوتری گفته می‌شود که سخت افزارهای آن توسط نرم‌افزار شبیه‌سازی شده باشد. نرم‌افزارPC Virtual محصول شرکت Microsoft می‌باشد و نرم‌افزاری توانمند در زمینه، ساخت کامپیوتر مجازی می‌باشد.

این نرم‌افزار به شما امکان می‌دهد تا هر تعداد کامپیوتر مجازی که مایلید بسازید و آن‌ها را تک تک یا حتی با هم اجرا کنید. آخرین نسخه این نرم‌افزار در حال حاضر Virtual pc 2004 sp1 برای سیستم عاملWindows می‌باشد و خوشبختانه این نرم افزار از جولای ۲۰۰۶ توسط شرکت مایکروسافت به صورت رایگان ارائه می‌شود و با مراجعه به آدرس http://www.microsoft.com/virtualpc نسخه Full این نرم افزار را به صورت رایگان می‌توانید دانلود کنید.

تاریخچه: نرم افزار Virtual pc در ابتدا توسط شرکت Connectix ساخته شد اولین نسخه این نرم افزار برای macintish در ژوئن سال ۱۹۹۷ ارائه شد. ۴ سال بعد در ژوئن ۲۰۰۱ اولین نسخه Virtual pc برای سیستم عامل windows (نسخه ۰/۴ ) ارائه شد. چون با گذشت زمان مشخص شد که ساخت کامپیوترهای مجازی مورد توجه سازمان‌هاست، مایکروسافت در فوریه ۲۰۰۳ تصمیم گرفت تا Virtual pc و یک محصول جدید به نام Virtual Server که مکمل Virtual pc است را از شرکت Connectix خریداری کند و بدین‌وسیله Virtual pc به Virtual pc Microsoftتغییر نام داد در حال حاضر مایکروسافت در حال کار برروی ۲۰۰۷ Virtual pc برای ویندوز Vista است و از تاریخ ۱۱ اکتبر ۲۰۰۶ (۱۹ مهر ۱۳۸۵) اقدام به ارائه نسخه Beta این نرم افزار کرده است. مایکروسافت به طور رسمی اعلام کرد که نسخه ۲۰۰۷
Virtual pc برای ویندوز Vista را نیز به طور رایگان در سال ۲۰۰۷ عرضه خواهد کرد.

نکته: باید توجه داشت که نرم افزار Virtual pc، کامپیوترهای مجازی از نوع Pc می‌سازد و نمی‌توانیم کامپیوترهای مجازی از نوع Apple macintosh را با استفاده از این نرم‌افزار بسازیم .

نیازهای سخت افزاری

برای نصب و اجرای Virtual PC 2004 SP1 باید سیستم شما دارای حداقل مشخصات زیر باشد:

– پردازنده: Pentiumlll, Pentiumll, Duron, Athlon یا Pentium4

– سرعت پردازنده: حداقل ۴۰۰MHA (1GHz توصیه می‌شود)

– RAM : به سیستم عاملی که قرار است که درکامپیوتر مجازی نصب شود بستگی دارد.

– فضای مورد نیاز هاردیسک: به سیستم‌ عاملی که قرار است در کامپیوتر
« بعد از پرداخت آنلاین ، آنی فایل مورد نظر خود را دانلود بفرمائید »
نرم ا
مرجع فایل

تعداد صفحات: ۳۹

نرم ا

پاسخ دهید