دانلود تحقیق توریست ترکیه

دانلود تحقیق توریست ترکیه

دسته بندی:

قیمت: 5320 تومان

تعداد نمایش: 73 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۱۹ آبان ۱۳۹۶

به روز رسانی در: ۱۹ آبان ۱۳۹۶

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

5320 تومان – خرید

دانلود تحقیق توریست ترکیه

توریس

قسمتی از متن پروژه …

توریسموضوع تحقیق

توریست ترکیه

فهرست مطالب

تاریخچه

ملاحظات تاریخی

جغرافیای طبیعی

جغرافیای انسانی

دین

زبان

جمعیت

ترکیب جمعیتی

ملاحظات جغرافیایی

ملاحظات سیاسی

ملاحظات اقتصادی

ملاحظات علمی

جغرافیای اقتصادی

جغرافیای سیاسی

اطلاعات عمومی در مورد ترکیه

رسانه های خبری و بحث در مورد ترکیه

منابع


۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

BBCCDD

۱

۲

۳

۴

۵

۶

۷

۸

۹

پیشینه تاریخی

ترکیه کشوری است با فرهنگی غنی، مردمی اصیل و طبیعتی زیبا و متنوع. این سرزمین زیبا همچنین به‌عنوان مهد بسیاری از تمدن‌ها در طول تاریخ شناخته شده است. در نتیجۀ موقعیت جغرافیایی این کشور، ترکیه در واقع به‌عنوان پل ارتباطی شرق و غرب ایفای نقش نموده است و ملت ترکیه دائماً با فرهنگ‌های بسیاری در ارتباط بوده‌اند. در طی قرون، سلاطین بسیاری آمده و رفته‌اند و هر کدام از خود ردّی در این کشور بر جای نهاده‌اند. یک بخش فوق‌العاده و بسیار مهم تاریخ ترکیه مربوط به‌مرحلۀ رشد ‌کلیسای اولیه در این کشور است. در دوران امپراتوری روم، پولس رسول سفرهای بشارتی زیادی به‌سرزمینی که اکنون ترکیه خوانده ‌می‌شود داشت. حتی هفت کلیسای ذکر شده در کتاب مکاشفه در ترکیه امروزی واقع شده‌اند.

کنستانتین در سال ۳۲۵ میلادی، امپراتوری رو به‌زوال روم را متحد و نیرومند ساخت. وی پایتخت روم نوین را به‌نام کنستانتینوپل که همان استانبول امروزی است بنیاد نهاد. چند صده پس از کنستانتین، وقایع بسیاری در ترکیه رخ داد که هویت امروزی این ملت را شکل داد. ترک‌های سلجوقی با زور کنستانتینوپل را تسخیر نموده و اسلام را به‌ این منطقه معرفی کردند. پس از امپراتوری سلجوقی، امپراتوری عثمانی قدرت را در ترکیه به‌دست گرفت. امپراتوری عثمانی بزرگترین و مقتدرترین امپراتوری اسلامی در طول تاریخ بوده است. این امپراتوری تا اوایل دهۀ

« متن کامل را می توانید بعد از پرداخت آنلاین ، آنی دانلود نمائید، چون فقط تکه هایی از متن به صورت نمونه در این صفحه درج شده است »

توریس
مرجع فایل

تعداد صفحات: ۶۳

توریس

پاسخ دهید