دانلود تحقیق صرفه جویی در انرژی

دانلود تحقیق صرفه جویی در انرژی

دسته بندی:

قیمت: 5250 تومان

تعداد نمایش: 20 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۱۳ آذر ۱۳۹۶

به روز رسانی در: ۱۳ آذر ۱۳۹۶

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

5250 تومان – خرید

دانلود تحقیق صرفه جویی در انرژی

صرفه
قسمتی از متن …
صرفه
صرفه جویی در انرژی

انواع خشک کردن چوب.

خشک کردن با هوا بعد از آن خشک کردنKlin (کوره ای)

Air Drying Follwed by klin Drying

عملیات استاندارد، حداقل در خشک کردن چوب های سخت، خشک کردن هوایی به دنبال آن خشک کردن کوره ای بوده است. مزایا و محدودیت های خشک کردن هوایی توسط(۱۹۷۱) Rietz بحث می شوند.

در اینجا موضوع ما صرفه جویی های انرژی است. اگر مثال قبلی ما از یک کوره ۵۰/۰۰۰-fbm به مانند عمل شده درMadison، که بلوط قرمز یا سطوح رطوبت مختلف را خشک می نماید، کل تقاضاهای انرژی را می توان برای ضخامت های مختلف الوار محاسبه نمود. این برآوردهای محاسبه شده در جدول۶-۱۱ نشان داده می شوند، صرفه جویی های انرژی خودشان آشکار می باشند.

خشک کردن قبلی به دنبال آن خشک کردن کوره ای

Predrying Followed by klin Drying

در سال های اخیر، استفاده از خشک کن های قبلی برای «خشک کردن هوایی» کنترل شده چوب های جنگلی به طور مشخص افزایش یافته است. کیفیت چوب قبلاً خشک شده بالا بوده؛ نیازهای ظرفیتی کوره کاهش داده شده؛ و بسته به فصل، موفقیت، و ساخت کوره، نیازهای انرژی در مقایسه با خشک کردن الوار سبز مقداری کاهش داده می شود. عایق سازی دیوار، استحکام ساختمان و تهویه کنترل شده مهم می باشند. بزرگترین مشکل طراحی غیر از سلامت ساختمانی توضیح هوا در ساختمان های گرم شده در حال نگهداری ۱ میلیونfbm الوار است. این خشک کن ها در طیف عمل می کنند. تمام عناصر برای افزایش تقاضای انرژی در اینجا ارائه می گردند.

خشک کردن با رطوبت گیری Dehumidication Drying

بحث های خشک کردن رطوبت گیری در فصول۲و۷ دیده می شوند. چون که تنها منبع انرژی برای خشک کردن نیروی برق است، هزینه این دسته خشک کردن وابسته به نرخ‌های برق محلی دارد که در بخش های مختلف آمریکا بسیار متفاوت است، و با استفاده از یک سیکل بسته سرد کننده، خالص انرژی برای تبخیر۱ پوند آب خیلی کمتر از ۱/۰۰۰ BTU می باشد، ولی ما باید به دقت روشی را که در آن صرفه جویی سوخت بیان می شود را درک نماییم، سیستمی که از۵۰ درصد کمتر انرژی مصرف می کند ارزان نمی باشد، چون که انرژی گران تر از سایر انواع سوخت می باشد، قیمت نیروی الکتریکی به میزان ۲۰ دلار برای هر۱۰’BT است. درجات حرارت بالا را با اندازه عمل می کنند.

خشک کردن خورشیدی Solar Drying

آنالیز نشان داده
با تشکر
صرفه
مرجع فایل

تعداد صفحات: ۴۲

صرفه

پاسخ دهید