دانلود درمورد شرکت نوش مازندران ۱۴۰ ص

دانلود درمورد شرکت نوش مازندران  ۱۴۰ ص

دسته بندی:

قیمت: 5420 تومان

تعداد نمایش: 78 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۱۸ آذر ۱۳۹۶

به روز رسانی در: ۱۸ آذر ۱۳۹۶

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

5420 تومان – خرید

دانلود درمورد شرکت نوش مازندران ۱۴۰ ص

شرکت
قسمتی از متن …
شرکت

فصل اول

تاریخچه :

این شرکت به نام شرکت نوش مازندران و به آدرس استان مازندران – تنکابن – نشتارود کترا – از جاده اصلی شهر نشتارود ۱۷۰۰ متر فاصله دارد و واقع درشهرکی به نام کترا می باشد . در زمینی به مساحت ۵/۵ هکتار و در یک موقعیت جغرافیایی خوب این شرکت تأسیس شده است و از لحاظ دسترسی به مواد اولیه مصرفی که عموماً پرتقال و کیوی می باشد از خصوصیات ارزشمند احداث این شرکت می باشد . در یک منطقه خوش آب و هوا که با دریا فاصله ۲ کیلومتری و با جنگل هم فاصله چندانی ندارد.

تعداد کل افراد مشغول در این شرکت ۲۰۷ نفر می باشد که بیشترین افراد هم در تحت تولید مشغول به کار هستند این کارخانه در سال ۱۳۶۳ شروع به کار کرد اما به علت شرایط موجود (‌جنگ تحمیلی ) ساخت کارخانه به تاخیر افتاده در سال ۱۳۶۷ ماشین آلات کنسانتره و خط بسته بندی وارد شرکت شد . و با وارد کردن تجهیزات لازم و ضروری کارخانه در سال ۱۳۷۲ راه اندازی شد . و اولین تولید کارخانه ،‌کنسانتره مرکبات می باشد ، در سال ۱۳۷۴ خطوط تولید انواع آبمیوه در بسته بندی دو یک در وزن ۲۰۰gr شروع شد .

و خطوط تولید لیمو ترش نیز با ظرفیت ۴۰۰ تن در مهر ماه همان سال راه اندازی شد .در سال ۱۹۷۶ به دلیل مرغوبیت کنسانتره به کشورهای ترکیه و آلمان صادر شد از سال ۱۳۷۷ به دلیل مشکلات صادرات یک وقفه دو ساله در امر صادرات به وجود آمد . در سال ۱۳۷۹ به اروپا و لهستان انجام شد و در سال ۱۳۷۸ خط پوره میوه جات راه اندازی شد . و هم اکنون شرکت نوش مازندران دارای ماشین آلات مدرن روز دنیا می باشد که به عنوان مثال خط تولید این شرکت از فرانسه و برج تغلیظ از آمریکا ، کمپرسورهای هوا از آلمان و مجموعه تأسیسات سرد خانه و ژنراتور هااز ژاپن می باشد .

مقدمه :

علم شیمی به علت ارتباط نزدیکش با صنایع شیمیایی و مهندسی شیمی از اهمیت ویژه ای برخوردار است . دانش شیمی به مرحله ای از رشد رسیده است که می تواند خواص ماده ،‌ چگونگی تغییرات و شیوه تولید آنها از هسته اتم گرفته ،‌تا کهکشان ها را بررسی کند . تبدیل مواد خام به فراورده های شیمیایی با ارزش افزوده و با سود د
با تشکر
شرکت
مرجع فایل

تعداد صفحات: ۱۴۱

شرکت

پاسخ دهید