دانلود فایل اولین بانوی کارآفرین ملی

دانلود  فایل اولین بانوی کارآفرین ملی

دسته بندی:

قیمت: 3500 تومان

تعداد نمایش: 117 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۱۹ دی ۱۳۹۶

به روز رسانی در: ۱۹ دی ۱۳۹۶

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

3500 تومان – خرید

دانلود فایل اولین بانوی کارآفرین ملی

اولین
سلام
اولین
اولین بانوی کارآفرین ملی

انوشه انصاری: پولتان را برای تغییرهای بزرگ هزینه کنید.

«من به کودکان گرسنه غذا نمیدهم. نه به دلیل اینکه گرسنگی آنها برایم مهم نیست بلکه به این دلیل که غذا دادن به صد هزار یا ۱۰۰ هزار نفر مشکل را حل نمیکند. ریشههای اصلی گرسنگی به مسایلی نظیر خشکسالی و استفاده از روشهای غلط کشت و کار بر میگردد و تحقیقات فضایی نیز کمک بزرگی به ایجاد تغییر در شرایط کشت و زدودن آفت از محصولات کشاورزی میکند.»

این جوابی است که انوشه انصاری نخستین زن فضا نورد ایرانی در وبلاگ خود به افرادی میدهد که می­گویند مگر سفر یک گردشگر فضایی به مدار چقدر مهم است که ۲۰ میلیون دلار بابت آن پرداخته شود در حالی که با این پول میتوان کودکان بسیاری را از گرسنگی نجات داد. انوشه انصاری با بیان این که پول خود را از کار سخت و از ریسکهای غیر قابل باور به دست آورده است میگوید:«به شما توصیه میکنم که ثروت خود را در جهت ایجاد تغییری بزرگ خرج کنید.»

انوشه انصاری در سال ۱۹۹۶ به همراه همسرش شرکتی به نام تلهکام تکنولوژی (TTI)، شرکت تامین کننده تجهیزات مورد نیاز شبکههای کامپیوتری را تاسیس کرد که در سال ۲۰۰۰ توسط سونوزنت ورک خریداری شد. انصاری در سال ۲۰۰۰ جایزه نخست کارآفرینی ملی ایالات متحده امریکا را به دست آورد و در سال ۲۰۰۱ مجله فورچون، انوشه را در لیست تاجران موفق ثبت کرد.

پس از فروش کمپانیTTI انوشه و همسرش شرکت دیگری به نام پرودی را پایهگذاری کردند که این شرکت با همکاری شرکت اسیپس ادونچر و آژانس فضایی فدراسیون روسیه درصدد است تا ناوگانی از فضاپیماهای تجاری برای اعزام گردشگران به ارتفاعات زیرمداری ایجاد کند. این کشتی فضایی قادر به حمل پنج مسافر به ارتفاعات زیرمداری خواهد بود تا مسافران بتوانند گرد سیاره زیرزمین و سیاهی فضا را برای دقایقی نظاره گر باشند.

این فضا پیما قرار است با یک هواپیمای مخصوص تا ارتفاعاتی بالا برده شود و سپس از هواپیما جدا شده و به ارتفاعات بالاتری برود. این هواپیما از فرودگاهی که به احتمال زیاد در راسالخیمه در کشور امارات متحده عربی ساخته میشود، پرواز خواهد کرد.

خانواده انصاری در سال ۲۰۰۴ میلادی، ۱۰ میلیون دلار جایزه برای نخستین پرواز فضایی غیردولتی اختصاص دادند. به طوری که این فضاپیما بتواند حداقل سه نفر را به ارتفاعی بیش از ۱۰۰ کیلومتر از سطح زمی
با تشکر
اولین
مرجع فایل

تعداد صفحات: ۲

اولین

پاسخ دهید