دانلود پاورپوینت تحقیق خشکبار   لوبیا ۲۱ اسلاید

دانلود پاورپوینت تحقیق خشکبار   لوبیا  ۲۱ اسلاید

دسته بندی:

قیمت: 500 تومان

تعداد نمایش: 33 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۷

به روز رسانی در: ۲۳ آذر ۱۳۹۷

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

500 تومان – خرید

دانلود پاورپوینت تحقیق خشکبار   لوبیا ۲۱ اسلاید

تحقیق
قسمتی از اسلاید های پاورپوینت :
تحقیق
نام اعضاء کروه : زهرا مقدم – مژگان بهرامی کیا – خدیجه علیوردی لو

نام استاد : جناب آقای دکتر کوشکی

موضوع : تحقیق خشکبار
(لوبیا)

چگونه لوبیای خشک را پرورش دهیم
لوبیای خشک باید در زمین حاصل خیزی کاشته شود. خاک آن ها نباید خیلی سنگین باشد و نباید خیلی خیس باشد، هر چند که لوبیای خشک دارای خوشه های بلندی است آن ها باید در یک مزرعه با خاک خوب کاشته شوند. برای اینکه مشکلات آفت را کم کنیم بهتر است که لوبیای خشک را مانند ذرت، گندم، یا گل آفتاب کردان کاشته شوند و آن ها را نباید در همان مزرعه دو باره کاشت. در جنوب غربی میسوری می توانند به صورت ساده ای دو برابر شود بعد از کاشت گندم در قسمت مرکزی میسوری دو برابر کردن محصول لوبیای سفید می تواند دو برابر شود که قابل سوال است. دو برابر کردن محصول لوبیا قابل انجام است ولی با کلی تامل. برای بیشتر سال ها لوبیای خشک می تواند آن را ذخیره کرد و در اول جولای آن را کاشت ولی لایه های خاک باید نازک تر باشد. برای اینکه لوبیای خشک فواید خوبی دارد مناسب است که به عنوان کاشت تابستانه باشد.
در قسمت مرکزی و شمال ایالت اگر در جون کاشته شود بین ۸۵ تا ۱۱۵ روز بار می دهد.
منابع بذری و گوناگونی
بذر های گوناگونی از لوبیای خشک موجود است. اولین قدم در انتخاب گونه ها باید بر اساس بازار باشد که بدانیم که کدام یک سوددهی بیشتری دارد. برای مثال اگر شما فکر می کنید بهترین نوع لوبیای سیاه است ۸۰% از بهترین لوبیا برای شما مناسب است و بعد شما فکر می کنید شاید لوبیای سیاه دو برابر ارزش داشته باشد نسبت به لوبیای آبی و این از نظر رنگ و قیمت مناسب تر خواهد بود و این نظر شما عوض می کند.
کاشتن
در میسوری لوبیای خشک می تواند در اواسط ماه می و جون کاشته شود.کاشته شدن در ماه می محصول بیشتری نسبت به ماه جون می دهد. در عمق ۱ تا ۲ اینچ کاشته شود. بوته ها به صورت افقی و در ۱۵ اینجی هم کاشته شود در ردیف. رشد آنها در ردیف ۳۰ اینچ یا بیشتر باعث می شود علف هرز کنترل شود، اما در این فضا لوبیا ها در ردیفهای نزدیک عملکرد خوبی ندارد. اگر نزدیک هم کاشته شوند لوبیا ها می توانند ردیفها را پر کنند به سرعت و باعث سایه انداختن شوند و باعث علف هرز زیاد می شود.
باروری
لوبیای خشک باید مایه کوبی شود برای ضمانت ریزوبیوم فائولی. آنها باعث ثابت شدن نیتروژن می ش
با تشکر
تحقیق
بانک پاورپوینت

تعداد اسلاید: ۲۱

تحقیق

پاسخ دهید