میدان های الکترومغناطیسی

میدان های الکترومغناطیسی

دسته بندی:

قیمت: 4100 تومان

تعداد نمایش: 104 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۱۵ فروردین ۱۳۹۷

به روز رسانی در: ۱۵ فروردین ۱۳۹۷

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

4100 تومان – خرید

میدان های الکترومغناطیسی
موضوع ۱:
طیف وابسته به نیروی مغناطیسی
اندازه گیری فضای دارای نیروی مغناطیسی
شما واقعاً بیشتر از آنچه که فکر می کنید می دانید- فضای نیروی مغناطیسی دار فقط یک اسم است که دانشمندان به یک دسته ای از انواع تشعشعات می دهند و همچنین وقتی که آنها می خواهند درباره آن تشعشعات به صورت گروهی صحبت کنند- تشعشع انرژی است که به سمت جایی مشخص مسیری را می پیماید و گسترش می یابد- تشعشعات قابل رویتی که از یک لامپ در خانه شما تشعشع می کنند یا امواج رادیویی که از سمت یک ایستگاه رادیویی می آیند در حقیقت I نوع از انواع تشعشعات نیروی مغناطیسی هستند- مثالهای دیگر تشعشعات الکترومغناطیسی امواج خیلی کوچک مغناطیسی، اشعه مادون قرمز و روشنایی ایجاد شده بوسیله اشعه ماورابنفش و همچنین اشعه x و اشعه گاما هستند- بیشتر اجسام دارای انرژی گرم هستند و حتی تشعشع دارای انرژی بالاتری نسبت به اجسام سرد ایجاد می کنند- فقط گرمای خیلی زیاد اجسام یا حرکت ذرات در یک سرعت بالا می تواند تشعشع انرژی بالا مانند اشعه x و اشعه گاما ایجاد کند- در اینجا تشعشعات متفاوت فضای الکترومغناطیسی وجود دارد و در عمل از کمترین به بیشترین انرژی هستند.
موج رادیویی: بله این شبیه امواج انرژی رادیویی است که ایستگاههای رادیویی منتشر می کنند که این انتشار به سوی هوا و برای تسخیر و توسعه و پخش از رادیو می باشد که شما می توانید صدای برگزیدگان خود مانند موزارت، مدونا و یا موسیقیهای کولیو را گوش کنید و لذت ببرید- امواج رادیویی همچنین توسط چیزهای دیگر از قبیل ستارگان و گازها در فضا فرستاده می شوند- شما قادر نیستید بفهمید که چه چیزی به این اجسام فرستاده می شود اما شما می توانی بفهمی که به چه میزان آنها ساخته می شوند.
امواج کوچک: آنها ذرت بو داده را در مدت زمان کمی می پزند- در فضا امواج کوچک توسط ستاره شناسان برای یادگیری درباره قواعد کهکشان راه شیری که راه شیری را در بر می گیرند به کار برده می شوند.
اشعه مادون قرمز: ما اغلب فکر می کنیم که این با چیزی شبیه گرما شروع می‌شود زیرا پوستمان را سرخ می کند – در فضا موقعیت امواج مادون قرمز بین ستاره ها می‌باشد.
قابل رویت: بله این مربوط به قسمتی است که چشمهای شما می بیند- امواج مرئی توسط هر چیز از آتش در حال تشعشع که به روشنایی ستاره ها و لامپها منجر می‌شود، تولید می شود- همچنین توسط حرکت سریع ذرات، ذرات دیگر گرم می شوند.
اشعه ماورابنفش: ما می دانیم که خورشید یک منبع ماورابنفش است- زیرا آن دارای اشعه های ماورابنفش است که پوستمان را می سوزاند- ستاره ها و دیگر اجسام داغ در فضا اشعه ماورابنفش می فرستند.
اشعه x: دکتر عمومی این اشعه را برای نگاه کردن در استخوانهای شما به کار می‌برد و دندانپزشک برای نگاه کردن در دندانهایتان از اشعه x استفاده می کند- گازهای داغ موجود در دنیا نیز اشعه x می فرستند.
اشعه گاما: اجسام رادیویی فعال (بعضی از اجسام طبیعی ودیگر چیزهایی که توسط چیزهایی شبیه هسته کارخانجات قدرت ساخته می شوند) می توانند اشعه گاما بفرستند- ذره بزرگ شتاب دهنده را دانشمندان برای فهمیدن اینکه چه جسم ساخته شده ای می تواند اشعه گاما تولید کند، به کار می برند- اما بزرگترین مولدهای اشعه گاما همگی در دن

تعداد صفحات : ۴۱ صفحه

متن بالا فقط تکه هایی از محتوی متن پروژه میباشد که به صورت نمونه در این صفحه درج شده است.شما بعد از پرداخت آنلاین فایل را فورا دانلود نمایید 


 توجه :  لطفا به نکات زیر در هنگام خرید ، و دانلود مقاله و پروژه :  توجه فرمایید.

 • در قسمت بالا، متن های اولیه پروژه قرار داده شده است.
 • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در مقاله و پروژه وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از آن قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید .
 • پس از پرداخت هزینه ،ارسال لینک دانلود آنی مقاله و پروژه مورد نظر ، به ادرس ایمیل شما و نمایش لینک دانلود فایل می شود.
 • در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون بالا ،دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها و صفحات می باشد ودر فایل اصلی ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد ، اگر فایل مورد نظر شما دچار بهم ریختی بود با پشتیبانی ما تماس حاصل فرمائید … 
 • در صورتی که صفحات داری جدول و یا عکس باشند در متون بالا قرار نمی گیرد .
 • هدف اصلی فروشگاه مرجع فایل ، کمک به سیستم آموزشی و جهت افزایش معلومات دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است.( محور اصلی یادگیری و ارتقاء سطح علمی شما می باشد ، جنبه منفی و .. ندارد ) .
 • قیمت پروژه در هر صفحه (  با توجه به خالی بودن صفحات )  به قیمت ۱۰۰ الی 200 تومان ( ویژه )  محاسبه می گردد.
 • هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم (.محصولات توسط همکاران ما ارسال شده و این اشتباه از طرف همکاران ما می باشد 

 • درصورت نارضایتی از محصول ، با توجه به قانون حمایت از مشتری ( ۴۸ ساعت مهلت ) هزینه پرداخت شده قابل عودت  میباشد

  • سایت مرجع فایل به شما این فرصت طلایی را می دهد در صورت مشکل و نارضایتی مبلغ شما را عودت دهد ،بنابراین با خیال راحت با اعتماد بالا از فروشگاه خرید نمایید .

 


 

پاسخ دهید