یوگا در محل کار

یوگا در محل کار

دسته بندی:

قیمت: 3200 تومان

تعداد نمایش: 105 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۷ آذر ۱۳۹۶

به روز رسانی در: ۷ آذر ۱۳۹۶

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

3200 تومان – خرید

یوگا در محل کار

یوگا
سلام
یوگا

هنگام کار چه چیزهایی باید بخورید؟

ضرب المثل معروفی می گوید: شما آن چیزی هستید که می خورید. ولی برای خوردن و آشامیدن خود هنگام کار چه اندازه فکر می کنید؟ آنچه می خورید و می آشامید تأثیر عمده یی روی انجام کار شما دارد.در کوتاه مدت،رژیم غذایی می تواند روی میزان انرژی،کارآیی و حتی خلق و خوی شما اثر بگذارد.در درازمدت، برنامه غذایی بی تعادل می تواند پی آمدهایی جدی برای سلامت شما داشته باشد.

به سادگی می توان به بدغذایی هنگام کار عادت کرد.بسیاری از مردم وسوسه می شوند که در طول روز چیز مختصری بخورند.این می تواند به دلیل آن باشد که خسته و کسل شده اید یا اگر تحت فشار عصبی قرار گرفته اید می خواهید به این وسیله خود را راحت کنید،گاهی نیز هوس شیرینی می کنید تا میزان انرژی خود را بالا ببرید. به خصوص اگر فروشگاه،تریا یا مغازه یی نزدیک باشدکارساده ترمی شود.بسیاری ازمردم بقدری مشغول کارهستندکه مهلتی برای صرف ناهارپیدانمی کنندواصلاًاین وعده غذایی رافراموش کرده یاباغذایی سبک خودراسیرمی کنند.

کتاب های بسیاری وجودداردکه خصوصاًبه تغذیه توجه داشته واندرزهایی درمورداین که چه بخوریدوچه نخوریدتهیه کرده اند.مقصودازاین بخش آن است که برای یک دقیقه شمارامجبوربه مکث کرده وفکرکنیدهنگام کارچه جیزهایی می خوریدومی آشامیدوبینیدآیامحلیبرای اصلاح آن وجوددارد.نکات وراهنمایی هایساده یی نیز برای شما تهیه شده که در پی خواهد آمد.

صبحانه مفصلی بخورید: احتمالاً با این نصیحت آشنا هستید،ولی واقعیت این است که ما غالباً صبح با یک فنجان چای یا قهوه به سر کار خود می دویم.صبحانه وعده ی غذایی حیاتی است؛اگر صبحانه را از دست بدهید ممکن است بیش از دوازده ساعت از هنگامی که صبح سر کار حاضر شدید چیزی نخورده باشید و انتظار داشته باشید ذهن و جسم شما به طرزی صحیح عمل کنند.این به مثابه آن است که از اتومبیل خود انتظار داشته باشید بدون بنزین کار کند!صبحانه ،باعث می شود روز را به خوبی آغاز کنید به خصوص اگر این امکان وجود داشته باشد که به حدی مشغول کار شوید که نتوانید ناهار مناسبی بخورید و کمک می کند از وسوسه ی غذاهای سرپایی و شیرین بین وعده های غذایی ممانعت به عمل آورید.

صبحانه باید مغذی و متعادل باشد.صبحانه به عنوان وعده ی غذایی مقوی و کامل می تواند غذایی کاملاً پخته باشد،اگر شما چنین انتخابی کردید بدانید که غ
با تشکر
یوگا
مرجع فایل

تعداد صفحات: ۱۶

یوگا

پاسخ دهید