پاورپوینت استفاده کارآمد از ویندوز XP2 کامپیوتر ۱۰۰ اسلاید

پاورپوینت استفاده کارآمد از ویندوز XP2 کامپیوتر ۱۰۰ اسلاید

دسته بندی:

قیمت: 9000 تومان

تعداد نمایش: 89 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۲۵ دی ۱۳۹۶

به روز رسانی در: ۲۵ دی ۱۳۹۶

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

9000 تومان – خرید

قسمتی از متن پاورپوینت …۱ استفاده کارآمد از ویندوز XP 2 کوچک کردن اندازه یک پنجره باز. دکمه minimize را در نوار عنوان کلیک نمایید ۳ بزرگ کردن اندازه یک پنجره باز دکمه maximize را در نوار عنوان کلیک نمایید. ۴ برگرداندن اندازه یک پنجره باز به حد طبیعی دکمهrestore down را در نوار عنوان کلیک کنید. ۵ بستن یک پنجره باز دکمه close را در نوار عنوان کلیک نمایید. ۶ نمایش دادن یک پنجره دکمه نوار وظیفه پنجره را کلیک نمایید. ۷ باز کردن منوی start دکمه start را کلیک نمایید. ۸ الصاق یک برنامه به منوی start برنامه انتخاب شده را در منوی start پیمایش نمایید.
نام برنامه را کلیک راست کنید، و در منوی میانبر pin to start menu را کلیک کنید. ۹ حذف یک برنامه از محل برنامه های الصاق شده اتصال برنامه را کلیک راست کنید ، و در منوی میانبرnpin form start menu را کلیک نمایید. ۱۰ نمایش دادن نوار ابزار Quick Launch محلی خالی ازنوار وظیفه را کلیک راست نمایید، در منوی میانبربهToolbars اشاره نمایید، وسپس Quick Launch را کلیک نمایید ۱۱ ایجاد میانبر در میز کار برای فایل یا پوشه ۱ . محلی خالی از میز کار را کلیک راست نمایید.
۲٫ در منوی میانبر به new اشاره و سپس Shortcut را کلیک نمایید.
۳٫ Browse را برای باز کردن کادر محاوره ای Browse for folder را کلیک نمایید
۴٫ فایل یا پوشه را پیمایش نموده و سپس OK را کلیک نمایید.
۵ . Next را کلیک کنید
۶ . نام میانبر را وارد نمایید، و سپس Finish را برای بستن ویزارد کلیک کنید.
۱۲ ایجاد میانبر برای یک وب سایت محلی خالی از میز کار را کلیک راست نمایید ، به new در منوی میانبر اشاره نموده، و سپس Shortcut را کلیک کنید.
URL وب سایت مورد نظر را در کادر Type the location of the item تایپ نموده و سپس Next را کلیک نمایید.
نام میانبر را وارد نموده و سپس Finish را برای بستن کادر محاوره ای کلیک کنید.
۱۳ کپی یا انتقال میانبر از میز کار به نوار ابزار Quick Launch با استفاده ازدکمه سمت راست ماوس، میانبر میز کاررابه نوارابزار Quick Launch بکشید
Copy here یا Move hereرا در منوی میانبر کلیک نمایید. ۱۴ قفل کردن یا باز کردن نوار وظیفه نوار وظیفه را کلیک راست کنید، و در منوی میانبر Lock the taskbar کلیک نمایید. ۱۵ حذف یک میانبر از نوار ابزار Quick Launch میانبر را کلیک راست نمایید، و Delete را در منوی میانبر کلیک کنید ۱۶ مرتب شدن اتوماتیک میانبر های میز کار فضایی خالی از میز کار را کلیک راست کنید، در منوی میانبر بهArrange Icons By اشاره نموده و سپس Auto Arrange را کلیک نمایید ۱۷ پاکسازی میز کار فضایی خالی از میز کار را کلیک راست نمایید، و در منوی میانبر به Arrange Icons By اشاره نمایید، Run Desktop Cleanup wizard را کلیک کنید، و Next را کلیک نمایید.
میانبر های میز کار مورد نظر جهت حذف را انتخاب کنید، Next را کلیک کنید، و Finish را کلیک نمایید. ۱۸ حذف میانبر، برنامه، فایل، یا پوشه از میز کار موردی را که می خواهید حذف نمایید کلیک راست نمایید، و Delete را در منوی میانبرکلیک کنید
درکادر تایید، Yes را ب

تعداد اسلاید : ۱۰۰ اسلاید

پاسخ دهید