پاورپوینت گنجینه بابل

پاورپوینت گنجینه بابل

دسته بندی:

قیمت: 2880 تومان

تعداد نمایش: 180 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

به روز رسانی در: ۱۱ بهمن ۱۳۹۶

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

2880 تومان – خرید

گنجینه بابل
عنوان پروژه: مجتمع مسکونی ۳۰۰ واحدی گنجینه بابل مکان پروژه: بابلزیربنا: m2 30000زمان: مهر ماه ۸۶کارفرما: بنیاد مسکن انقلاب اسلامیمشاور: سازه‌های بلند پایهگروه طراحی: کیوان عمیدپور، امیرحسین عسگری، نرگس نصیری، فریده لطفی گروه گرافیک: رضا واحدی، احسان هادی‌نژاد این پروژه زیر نظر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مازندران طی آگهی فراخوان عمومی جهت شناسایی مشاور برگزار شد. نیاز پروژه مبنی بر طراحی واحدهای مسکونی بصورت چهار طبقه روی پیلوت با سطح اشغال ۵۰% و یا شش طبقه روی پیلوت با سطح اشغال ۴۰%، با توجه به تأمین تعداد واحدهای پیشنهادی (۳۰۰ واحد) و با در نظر گرفتن معیارهای اقتصادی، کیفی و مسائل اقلیمی بیان شده بود. برای گسترش فضای باز، با توجه به تراکم بالای پروژه، ما از گزینه سطح اشغال ۴۰% در ۶ طبقه استفاده کردیم، سپس با ایجاد شکست‌هایی در طبقات، خط آسمان را به صورتی نرم و پیوسته به سوی بدنه شهری همجوار هدایت کردیم تا بدین ترتیب معماری این مجموعه به مثابه جزیی از معماری شمال باشد و نه به صورت توده‌ای تحمیل شده. طراحی با تارهای سبزی که رشته‌های پود (معماری) را به هم می‌دوزد آغاز شد تا یک هویت یکپارچه را ارائه دهد. تصور فضایی از شمال جز با ذهنیت فضاهایی سبز و گشوده همراه نیست، گویی طبیعت و معماری همچون تار و پود درهم عجین شده‌اند.
بلوک‌های ساختمانی نواری، بین لایه‌های سبز محوطه جانمایی شدند که این ارتباط سبز با ایجاد پیلوت، هم از نظر دسترسی و هم از نظر بصری هر چه بیشتر تقویت می‌شود.
برای عابرین پیاده، دو مسیر ورودی طراحی شده؛ یکی در کنار ورودی سواره و دیگری از ضلع غربی سایت که دسترسی به محدوده تجاری همسایه، مشرف به بلوار اصلی را آسان می‌کند و شرایط خرید و تأمین نیازهای روزانه را برای ساکنین مهیا می‌سازد.
برای ورود سواره به سایت، دسترسی فرعی ضلع جنوبی در نظر گرفته شده پارکینگ‌ها به تعداد واحدهای مسکونی در پیلوت تأمین شده‌اند. مسیر حرکت سواره در سایت طوری در نظر گرفته شده که با طی کوتاه‌ترین مسیر ماشین‌ها وارد پارکینگ شوند و روی سایت پراکنده نباشند تا محدوده سایت تحت تأثیر حرکت ماشین‌ها قرار نگیرند. شکست خط آسمان با ایجاد بلوک‌ها در دو تراز ۴ طبقه و ۶ طبقه ایجاد شده که سهم بسزایی در نورگیری بلوک‌های همجوار دارد و براساس مطالعه انجام شده بر روی سایه‌اندازی بلوک‌ها در نظر گرفته شده‌اند.

نهایتاً بدنه یکپارچه سه بلوک ۶ طبقه باعث انسجام کالبد پروژه شده و همچون دیواره‌ای محدوده سایت را از بافت شمال سایت جدا می‌کند. ارتفاع ساختمان از سطح زمین یکی از عوامل تعیین کننده میزان فشار بادبر ساختمان و در نتیجه تعیین کننده میزان استفاده از باد در ایجاد تهویه طبیعی در فضاهای آن است. از آنجا که این بلوک‌ها بلندتر از درختان و ساختمان‌های اطراف خود هستند شرایط بهتری از نظر ایجاد تهویه طبیعی نسبت به سایر ساختمان‌ها دارند.

گشایش در مسیرهای ارتباطی از طریق لغزاندن بلوک‌های ساختمانی، باعث ایجاد میدان دید وسیع‌تر و تنوع در مسیر عبوری میان بلوک‌ها گشته است. طراحی محوطه متناسب با نیازهای ساکنین و ایجاد فضای مناسب برای سنین مختلف باعث ایجاد احساس ت

تعداد اسلاید : ۱۸ اسلاید

 متن بالا فقط تکه هایی از محتوی متن پاورپوینت میباشد ، که به عنوان نمونه در این صفحه درج شده است.شما بعد از پرداخت آنلاین فایل را فورا دانلود نمایید 

 

 


 توجه :  لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود پاورپوینت:  توجه فرمایید.

  • در این مطلب، متن اسلاید های اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در پاورپوینت وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید
  • پس از پرداخت هزینه ،ارسال آنی پاورپوینت خرید شده ، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواهد شد
  • در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون بالا ،دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل اسلاید ها میباشد ودر فایل اصلی این پاورپوینت،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود نداردهدف اصلی فروشگاه ، کمک به سیستم آموزشی میباشد.
  • در صورتی که اسلاید ها داری جدول و یا عکس باشند در متون پاورپوینت قرار نخواهند گرفت.
  • هدف اصلی فروشگاه مرجع فایل ، کمک به سیستم آموزشی و جهت افزایش معلومات دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است.
  • هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم.

  • درصورت نارضایتی از محصول ، با توجه به قانون حمایت از مشتری ( ۴۸ ساعت مهلت ) هزینه پرداخت شده قابل عودت  میباشد

 


 

 

 

پاسخ دهید