کاربرد چدن

کاربرد چدن

دسته بندی:

قیمت: 3825 تومان

تعداد نمایش: 64 نمایش

ارسال توسط:

تاریخ ارسال: ۲ بهمن ۱۳۹۶

به روز رسانی در: ۶ بهمن ۱۳۹۶

خرید این محصول:

پس از پرداخت لینک دانلود برای شما نمایش داده می شود.

3825 تومان – خرید

مقدمه :

کاربرد چدن ها اعم از آلیاژی و غیر آلیاژی روز به روز افزون می گردد. موقعیت استثنایی

این آلیاژ کاربرد آنها را در کلیه ی جنبه های مهندسی افزایش داده است . در حال حاضر شرایط ایجاب می نماید که مهندسین و طراحان به اصول متالورژیکی در رابطه با کاربرد وانتخاب این مواد آگاهی کامل داشته باشند. در این خصوص کاربرد و نقش چدن نشکن حائزاهمیت می باشد چرا که این نوع چدن با داشتن گرافیت های کروی ، از تمرکز تنش که در نوک گرافیت های لایه ای در چدن خاکستری وجود دارد ، کاسته و نیز قابلیت پذیرفتن انواع عملیات حرارتی جهت بهبود خواص مکانیکی را دارد .از جمله کاربردهای چدن می توان ساخت میل لنگ ها ، چرخ دنده ها ، گلوله های آسیاب و … را نام برد .
شرکت پارس متال با بیش از ۳۲ سال سابقه در زمینه ی ریخته گری چدن های نشکن منگنز دار، چدن های پر کروم برای گلوله های آسیاب و همچنین تولید لوله و اتصالات تأسیسات فاضلاب یکی از پر سابقه ترین تولیدکنندگان در ایران بوده است.
قسمت های مختلف این کارخانه عبارتند از :
ریخته گری دستی ، خطوط دیزاماتیک و گیزاگ ، لوله ریزی و اتصالات ، کوره های ذوب ، تکمیل و کوره های عملیات حرارتی ، ماهیچه گیری ، تعمیرات کوره و کیفی آزمایشگاه ها .

تاریخچه کارخانه :

شرکت پارس متال تهران در سال ۱۳۴۳ واقع در کیلومتر ۷ جاده مخصوص تأسیس گردید و در سال ۱۳۴۷ به بهره برداری رسید . فعالیت های کارخانه در حال حاضر در زمینه تولید گلوله های آسیاب ، لوله و اتصالات تأسیسات فاضلاب و سفارش های بیرون می باشد .
این شرکت دارای ۳۴۰۰۰ مترمربع زمین که ۱۴۰۰۰ مترمربع ان به عنوان انبار مواد اولیه از قبیل آهن قراضه ، فرو آلیاژها و … می باشد. ۲۰۰۰۰ مترمربع آن سوله های تولید و قسمت های اداری و ساختمان آن را تشکیل می دهد. این شرکت دارای ۱۰۳۰پرسنل می باشد که در قسمت های تولید و اداری مشغول به کار هستند.
این شرکت با تولید متوسط روزانه ۷۰تن و اتصالات و غیره ، بزرگترین شرکت ریخته گری فعال در کشور می باشد کلیه ی تولیدات شرکت در داخل به فروش می رسد و هیچ گونه صادراتی ندارد و هیچ گونه نیازی به واردات این گونه محصولات به داخل کشور را نداریم.

آدرس: ۵ کیلومتر قبل از ساوه، شهرک صنعتی کاوه، بلوار اصلی، خیابان اقاقیا، نبش خیابان دریای سوم، شرکت لوله سازی دریا

معرفی محصول :

شرح عملکرد : انتقال فاضلاب های ساختمانی در بناهای مسکونی ، اداری ، تجاری و …

ماده اولیه مستقیم :

مواد ذوب سازی ، اهن قراضه ، فروسیلیسیم، کک ، گوگرد
مواد جوانه زنی ( فرو سیلیسیم )
قیر به عنوان پوشش نهایی

مواد غیر مستقیم :

قالب فلزی
ماهیچه ماسهای سرکاسه (مانند سیلیس ، چسب رزین ، فعالساز )
مواد ت

تعداد صفحات : ۵۱ صفحه

 متن بالا فقط تکه هایی از محتوی متن پروژه میباشد که به صورت نمونه در این صفحه درج شدهاست.شما بعد از پرداخت آنلاین فایل را فورا دانلود نمایید 

 

 


 توجه :  لطفا به نکات زیر در هنگام خرید دانلود ورد:  توجه فرمایید.

  • در این مطلب، متن های اولیه قرار داده شده است.
  • به علت اینکه امکان درج تصاویر استفاده شده در ورد وجود ندارد،در صورتی که مایل به دریافت  تصاویری از ان قبل از خرید هستید، می توانید با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.
  • پس از پرداخت هزینه ،ارسال آنی ورد خرید شده ، به ادرس ایمیل شما و لینک دانلود فایل برای شما نمایش داده خواهد شد.
  • در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون بالا ،دلیل آن کپی کردن این مطالب از داخل صفحات میباشد ودر فایل اصلی این ورد ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد.
  • در صورتی که صفحه ها داری جدول و یا عکس باشند در متون ورد قرار نخواهند گرفت.
  • هدف اصلی فروشگاه مرجع فایل ، کمک به سیستم آموزشی و جهت افزایش معلومات دانشجویان، دانش آموزان و همچنین مطالعه و کسب دانش است.
  • هر شخص حقوقی یا حقیقی که فکر می کند هر یک از این محصولات فروشگاه صاحب اثرشان می باشد و بدون کسب اجازه در این فروشگاه گذاشته شده است، با ما تماس گرفته تا در اسرع وقت نسبت به بررسی و حذف این محصول اقدام فرماییم.

  • درصورت نارضایتی از محصول ، با توجه به قانون حمایت از مشتری ( ۴۸ ساعت مهلت ) هزینه پرداخت شده قابل عودت  میباشد

 


 

 

 

پاسخ دهید